STYPENDYSCI - Bronek

STYPENDYŚCI
RADY POWIATU
Z I LO
Na XI sesji Rady Powiatu wręczono listy gratulacyjne stypendystom  szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Bełchatowski. Wyróżniono 25 młodych i zdolnych uczniów powiatu.  Zgodnie Rada Powiatu przyznała Stypendia Motywacyjne najzdolniejszym uczniom szkół ponadgimnazjalnych (obecnie ponadpodstawowych), którzy w roku szkolnym

2018/2019 uzyskali wysokie wyniki w nauce (tj. średnią co najmniej 4,85 i bardzo dobre zachowanie) oraz niejednokrotnie byli finalistami olimpiad i konkursów na szczeblu ogólnokrajowym bądź wojewódzkim oraz laureatami konkursów /zawodów na szczeblu powiatowym oraz wykazywali się aktywną działalnością na rzecz środowiska lokalnego.

Spośród uczniów I LO stypendiami zostali uhonorowani: Julia Szymańska i Mikołaj Komar z kl. III A, Olga Mielczarek z kl. II G i Jakub Szubert z kl. II A i nieobecny na uroczystości Szymon Śmigielski, absolwent Bronka.

Społeczność I LO gratuluje i życzy dalszych sukcesów.