NAUCZYCIELE - Bronek

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SZKOŁA
PRACOWNICY PEDAGOGICZNI I LO W BEŁCHATOWIE
W R. SZK. 2019/2020

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela


1. Budzyński Jarosław - wychowanie fizyczne
2. Duszyńska Beata - podstawy przedsiębiorczości, informatyka
3. Gapik Marcin - wychowanie fizyczne
4. Gierula Anna - wychowanie fizyczne
5. Gołębiowska Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz, etyka
6. Gorzela Tomasz - język angielski
7. Gosławska Małgorzata - język polski
8. Gralińska Jadwiga - język angielski
9. Gromadzik Agnieszka - język francuski
10. Herudzińska Dorota - matematyka
11. Jersak Monika - historia, wiedza o społeczeństwie
12. Kacprzak Urszula - język polski
13. Ks. Kierkiewicz Szymon - religia
14. Kłysik Halina - chemia
15. Komorowska Marlena - matematyka
16. Kozioł Joanna - historia, wiedza o społeczeństwie
17. Koźma Maciej - geografia
18. Krysztofik Małgorzata - język niemiecki, etyka
19. Kuligowska Beata - wychowanie fizyczne
20. Mirczak – Gosławska Magdalena - język niemiecki
21. Mospinek Justyna - matematyka
22. Pawłowska Katarzyna - biblioteka
23. Ks. Pawłuszewicz Marcin - religia
24. Roczek Elżbieta - język angielski
25. Sawicka Dorota - biologia
26. Siewiera - Paradecka Gabriela -  język niemiecki
27. Spaliński Dariusz - język angielski
28. Spalińska Justyna - język angielski
29. Stepanów Jolanta - język polski
30. Stępnik Lidia - pedagog szkolny
31. Szubert Zbigniew - fizyka, informatyka
32. Śliwiński Jerzy - matematyka
33. Tomassy Ewa - język angielski
34. Turlejska Magdalena - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
35. Włodarczyk – Kucab Małgorzata - język polski
36. Zalejska Joanna  - biologia


WYCHOWAWCY KLAS W I LO W R. SZK. 2019/2020

Klasa          Imię i nazwisko nauczyciela wychowawcy

IA          Małgorzata Krysztofik

IAg        Zbignie Szubert

ICg         Magdalena Mirczak - Gosławska

ICG2       Beata Kuligowska

IDFg       Małgorzata Włodarczyk - Kucap

IE           Marlena Komorowska

IEg          Justyna Mospinek

IF           Monika Jersak

IG1           Magdalena Turlejska

IGg          Magdalena Gębala


II A              LIDIA JURKOWSKA

II E              MAŁGORZTA GOSŁAWSKA

II DF           GABRIELA SIEWIERA - PARADECKA

II C              BEATA DUSZYŃSKA

II G             HALINA KŁYSIK


III A             DARIUSZ SPALIŃSKI

III E             JAROSŁAW BUDZYŃSKI

III G1           ANNA GIERULA

III CG2         ELŻBIETA ROCZEK





 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego