NAUCZYCIELE - Bronek

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

SZKOŁA
PRACOWNICY PEDAGOGICZNI I LO W BEŁCHATOWIE
W R. SZK. 2016/2017

Lp. Nazwisko i imię nauczyciela
1. Ks. Boras Grzegorz - religia
2. Bełczyk Marianna - chemia
3. Budzyński Jarosław - wychowanie fizyczne
4. Duszyńska Beata - podstawy przedsiębiorczości, informatyka
5. Frączkowska Iwona - nauczyciel bibliotekarz
6. Gapik Marcin - wychowanie fizyczne
7. Garstka Żaneta - fizyka
6. Gierula Anna - wychowanie fizyczne
8. Gołębiowska Małgorzata - nauczyciel bibliotekarz, etyka
9. Gorzela Tomasz - język angielski
10. Gosławska Małgorzata - język polski
11. Gralińska Jadwiga - język angielski
12. Gromadzik Agnieszka - język francuski
13. Herudzińska Dorota - matematyka
14. Jersak Monika - historia, wiedza o społeczeństwie
15. Kacprzak Urszula - język polski
16. Ks. Kierkiewicz Szymon - religia
17. Kłysik Halina - chemia
18. Komorowska Marlena - matematyka
19. Kozioł Joanna - historia, wiedza o społeczeństwie
20. Koźma Maciej - geografia
21. Krysztofik Małgorzata - język niemiecki, etyka
22. Kuligowska Beata - wychowanie fizyczne
23. Mirczak – Gosławska Magdalena - język niemiecki
24. Mospinek Justyna - matematyka
25. Pawłowska Katarzyna - biblioteka
26. Ks. Pawłuszewicz Marcin - religia
27. Roczek Elżbieta - język angielski
28. Sawicka Dorota - biologia
29. Siewiera - Paradecka Gabriela -  język niemiecki
30. Siewierska Agnieszka - chemia
31. Spaliński Dariusz - język angielski
32. Spalińska Justyna - język angielski
33. Stepanów Jolanta - język polski
34. Stępnik Lidia - pedagog szkolny
35. Szubert Zbigniew - fizyka, informatyka
36. Śliwiński Jerzy - matematyka
36. Tomassy Ewa - język angielski
37. Turlejska Magdalena - biologia, edukacja dla bezpieczeństwa
38. Włodarczyk – Kucab Małgorzata - język polski
39. Zalejska Joanna  - biologia


WYCHOWAWCY KLAS W I LO W R. SZK. 2016/2017

Klasa          Imię i nazwisko nauczyciela wychowawcy

I A              LIDIA JURKOWSKA

I E              MAŁGORZTA GOSŁAWSKA

I DF           GABRIELA SIEWIERA - PARADECKA

I C              BEATA DUSZYŃSKA

I G             HALINA KŁYSIK

II A             DARIUSZ SPALIŃSKI

II E             JAROSŁAW BUDZYŃSKI

II G1           ANNA GIERULA

II CG2         ELŻBIETA ROCZEK

III A             ZBIGNIEW SZUBERT

III CG2         DOROTA SAWICKA

III DF          JUSTYNA SPALIŃSKA

III E            DOROTA HERUDZINSKA

III G1          MARLENA KOMOROWSKA




 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego