MIKOLAJ - Bronek

NIEBANALNI WŚRÓD NAS
MIKOŁAJ ZAWODZIŃSKI

Zakończyła się XIII edycja Festiwalu Ekspresji Twórców Amatorów FETA, której laureatem w kategorii film został uczeń kl. II A I LO – Mikołaj Zawodziński.
Festiwal adresowany jest do zafascynowanych sztuką młodych ludzi, uczniów szkół średnich, , daje im możliwość konfrontacji i otwiera drzwi do hermetycznego środowiska ludzi sztuki. Zmagania konkursowe odbywają się w sześciu kategoriach: plastyka, fotografia, literatura, teatr, film i muzyka, a przyświecają  im  istotne cele: prezentacja artystycznego dorobku młodzieży szkół ponadpodstawowych, zwiększenie zainteresowania poglądami młodych ludzi, propagowanie rozwoju artystycznego wśród młodzieży.
Tematem przewodnim XIII edycji Festiwalu było hasło – ILUZJA,  któremu podporządkowany został film Mikołaja zatytułowany Iluzjonista.
Społeczność szkolna I LO składa gratulacje laureatowi i życzy kolejnych sukcesów aktorskich i filmowych.